Online Toplantılar

Firmaların, firma içi yada firma dışı müşterileri ile her yerden masaüstü, web veya mobil cihaz aracılığıyla HD video konferans dahil profesyonel çevrimiçi toplantılar düzenlemesini  planlanır ve organize edilir

Online Webinar

Konferanslarınızı Online ortama taşıyıp  daha fazla kitleye ulaşınız. Pandemi sürecinde yeni normalimiz olan online çalışmalarınızda 27 yıllık yönetim, organizasyon ve bilişim teknik alt yapı  tecrübemizle tüm uzaktan çalışma ve online seminerlerinizi planlıyoruz.

Teknik online platform sağlanması

Konferans öncesi ve sonrası hazırlık,

Raporlama, Analiz ve Ölçme

Online Eğitimler

Kişisel ve/veya  firma olarak eğitim vermek istediğinizde online eğitim platform desteği. Teknik  danışmanlık desteği.  Online canlı  eğitim için gerekli hertürlü oturum içerik ve  teknik alt yapı. Kullanıcı ve eğitmen kullanım kolaylığı. Herhangi bir konumda olan katılımcılara canlı ve etkileşimli eğitim sunumu sağlanması.

Raporlama, Ölçme, Analiz

Online Kongre/Fuar Organizasyonları

Kongre ve Fuar Organizasyonlarınızı  Online ortamda taşıyın dünyaya açılın. Pandemi sürecinde yeni normalimiz olan online çalışmalarınızda 27 yıllık yönetim, organizasyon ve bilişim teknik alt yapı  tecrübemizle tüm uzaktan çalışma ve online calışmalarınızı dünyaya taşıyoruz. 

Teknik online platform sağlanması

Online Kongre ve Fuar Organizasyon öncesi ve sonrası planlama,hazırlık, eylem

Raporlama, Analiz ve Ölçme